Profesionálne Vyrobené Vlnovcové Pre Eastman Kodak Master Pohľad 8x10 Veľký Formát Fotoaparát

€154.54

Dostupnosť: Skladom

w190931

Úplne Nové Mechy Pre Eastman Kodak Master Pohľad 8x10 Veľký Formát Fotoaparát Produktu: 8x10 mechy. Vhodné pre: Eastman Kodak Master Pohľad 8x10 veľký formát fotoaparátu . Materiál: Dve vrstvy syntetické vlákna tkaniny so špeciálnou vrstvou, aby sa zabránilo úniku svetla. Vlnovcové farba: Čierna alebo červená, prosím, uveďte vlnovcové farbu alebo budeme loď náhodne, väčšinou čierna farba. Záruka: Jeden rok Naše vlnovcové dielňa bola založená na viac ako desať rokov! V posledných desiatich rokoch sme boli neustále zlepšujú naše technológie a procesy, ako aj používanie lepších materiálov, doplnené počítač dizajn a používanie laserových rezacích strojov, že naše vlnovcové rozmery presnejšie, odolnejšie, a krajšie. Naše vlnovcové získal priazeň profesionálnych fotografov a nadšencov fotografie, a to má tiež povesť v hlavných veľký formát fotografie fóra. Zároveň zabezpečujeme aj mechy pre niektorých veľký formát fotoaparát továrne a veľký formát fotoaparát servisu.

Manžiet urobili sme sa používajú vysoko-hustota tkaniny s zvláštne svetlo nepriepustných vrstiev. Oproti starej štýle kožené mechy, to je charakterizované jeho chudosť a ľahkosť, a to je tiež veľmi odolná! Vlnovcové materiály sú k dispozícii v čiernej a červenej, prosím povedzte nám po kúpe, inak budeme loď náhodne. Okrem pravidelných modelov, budeme akceptovať zákazku vlnovcové akejkoľvek veľkosti až 24x24 cm. Ako možno viete, že výroba vlnovcové je remeselné práce, takže produktivita práce je ťažké splniť požiadavky dopytu na trhu. Niektoré bežné modely majú určité množstvo zásob, ale väčšina z nich nie sú. Tam sú tisíce veľký formát kamery na svete, a to nie je možné, aby sa stavy pre každý model. Vo všeobecnosti, 4x5 vlnovcové trvá 3-5 dní, 5x7 a 8x10 trvá 5-8 dní, ultra veľký formát môže trvá 2-3 týždne. Takže, prosím, počkať, s trpezlivosťou, ďakujem!

Štítky:Veľký Formát Objektív, Fujifilm Gfx, Tmavej Komore, 8x10 Fotoaparát Film, 150 Ml Hliníkové Cínu, Box Na Jar, 120 Filmu, Lee Sin, 40 Cm, Eton Viper.

Číslo Modelu kmv810bl
Model
farba Čierna/
stav Pre Eastman Kodak Master Pohľad 8x10 veľký formát fotoaparátu.
Názov Značky eTone
Package No
Záruka jeden rok
Krajina/Región Výroby Čína

Napíšte svoju recenziu!

Profesionálne Vyrobené Vlnovcové Pre Eastman Kodak Master Pohľad 8x10 Veľký Formát Fotoaparát

Napíšte svoju recenziu!

Súvisiace produkty